KOMPETENCJE MICROSOFT

Jesteśmy zaufanm partnerem Microsoft. Specjalizujemy się we wdrażaniu procesu Software Asset Management, przeprowadzaniu audytów oprogramowania i audytów informatycznych. Należymy do grupy partnerów Microsoft z najwyższym statusem partnerstwa w zakresie Software Asset Management. Nasz zespół tworzą specjaliści, których kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami, ukończonymi szkoleniami, a także dziesiątkami projektów i wdrożeń – nie tylko w zakresie Software Asset Management.

Microsoft Software Asset Management

Microsoft Gold Software Asset Management to najwyższy z możliwych status partnerstwa z firmą Microsoft. Kompetencja potwierdza nasz wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w zakresie zarządzania oprogramowaniem, a także zakupu, instalacji i użytkowania licencji.

Microsoft Volume Licensing

Kompetencja Volume Licensing potwierdza nasze kwalifikacje w dziedzinie rozwiązań i usług licencjonowania zbiorowego. Zapewniamy doradztwo w zakresie optymalnego modelu zakupu licencjonowania grupowego.

Microsoft Authorized Education Reseller

Uzyskana autoryzacja uprawnia naszą firmę do sprzedaży oprogramowania dla szkół, uczelni wyższych i innych jednostek edukacyjnych w ramach programów licencyjnych oferowanych dla tych podmiotów przez Microsoft.

Midmarket Solution Provider

Kompetencja potwierdza nasze przygotowanie w zakresie dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań IT dla małych i średnich firm.

Hosting

Certyfikacja potwierdza nasze doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań hostingowym (Software as a Service) w oparciu o technologię Microsoft.

Datacenter

Kompetencja potwierdza naszą wiedzę w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań związanych z infrastrukturą IT opartych na technologiach Microsoft Server, Microsoft Hyper-V i Microsoft System Center.

Devices and Deployment

Kompetencja obejmuje projektowanie, wdrażanie i wspieranie rozwiązań opartych na systemie operacyjnym Windows oraz innych produktach firmy Microsoft takich jak: Microsoft Office, Microsoft Desktop Optimization Pack.

Masz pytania odnośnie kompetencji Microsoft ?

Skontaktuj się z nami